*** Penzion Nela 360 /ubytovanie Horejsi Vrchlabi

Penzion Horejsi Vrchlabi Nela 360
 
Chcete byť v jednom z najkrajších miest Českej republiky? Prajete si chvíľku pokoja a byť sami alebo s priateľmi v penzióne na horách? Penzión Nela je zasadený do prekrásnej scenérie okolitých hôr v obci Herlíkovice. Miesto, kde zažijete krásne chvíľe na cestách po Krkonošiach alebo pri spoločnom posedení s priateľmi. Miesto pre strávenie príjemnej zimnej dovolenky, ktorá prinesie uspokojenie Vám aj Vašim deťom. K penziónu Nela je výborný prístup, a to i v zimnom období.

Penzion Nela Horejší Vrchlabí ubytovanie:
Penzión Nela ponúka celoročné ubytovanie za veľmi prijateľných cenových podmienok. Pripravené je ubytovanie v 2 trojlôžkových izbách, 1 štvorlôžkovej a 1 päťlôžkovej izbe. Na všetky izby je možné pridať prístelku. K dispozícii je 2x sprchovací kút, 3 x WC. Plne vybavená kuchynka s možnosťou prípravy vlastných pokrmov.

Ubytovanie Horejší Vrchlabí penzión Nela služby:
V letnom období je k dispozícii príjemné vonkajšie posedenie pri záhradnom grile a altánku. Radi Vás ubytujeme i s Vašimi domácimi miláčikmi (samozrejme s podmienkou, že nesmie obťažovať ostatných hostí a budú dodržané všeobecné hygienické normy). Ak sa Vám nechce po vydarenom cyklovýlete, celodennom pobyte vonku ešte variť, potom je v blízkosti penziónu Nela štýlová reštaurácia.

Penzion Nela ubytovanie Horejší Vrchlabí šport:
Pre milovníkov bežkového lyžovania sú tu neustále upravované trate. V zimných mesiacoch množstvo kvalitných a upravovaných zjazdových tratí. Po celý rok sa môžete túlať po Krkonošiach pešo. Lanová dráha na vrchol Žalý (preprava bicyklov zdarma). Možnosť vypožičanie lyží, bicyklov, in-line korčúľ a kolobežiek. Tenisový a volejbalový kurt (200m od penziónu) a mnoho ďalších spoločenských a športových možností.

Ubytovanie Horejší Vrchlabí penzión Nela relaxácia:
Pre spríjemnenie Vášho pobytu môžete celoročně využiť bazén a saunu. Celoročne kúpanie v krytom bazéne pri penzióne. V prípade záujmu je tu tiež možnosť saunovania. Sauna je priamo v penzióne. Parkovanie je pri penzióne Nela.

Ak hľadáte dovolenku, prázdninový pobyt, alebo len ubytovanie na služobnej ceste nezabudnite včas toto ubytovanie zarezervovať.
Penzion Horejsi Vrchlabi Nela 360 - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Horejsi Vrchlabi Nela 360 - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Horejsi Vrchlabi Nela 360 - k dispozícii letná terasaPenzion Horejsi Vrchlabi Nela 360 - krytý bazén v hoteliPenzion Horejsi Vrchlabi Nela 360 - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Horejsi Vrchlabi Nela 360 - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Horejsi Vrchlabi Nela 360 - Izby s vlastnou toaletou